FRANCHISING

İletişim: Av. Şahin KARADENİZ | 0532 215 18 99
franchising@tavacirecepusta.com.tr

“MEŞHUR TAVACI RECEP USTA” , Türk Patent Enstitü’sünde 2012 81300-Ticaret Tescil numarası ile Recep Usta Hizmet İşletmesi Gıda Turizm Limited Şirketi adına tescilli ticaret markasıdır.

Recep Usta Hizmet İşletmesi Gıda Turizm Limited Şirketi Yetkilisi Sayın Recep BUDAK tarafından “MEŞHUR TAVACI RECEP USTA” markasının yurt içi ve yurt dışı franchısıng görüşmelerinin yapılması, sözleşmelerinin düzenlenerek imzalanması ve franchısıng konusundaki diğer tüm konularda, Recep Usta Hizmet İşletmesi Gıda Turizm Limited Şirketi Vekili Av.Şahin KARADENİZ Noter Vekaleti ile yetkilendirilmiştir.

Yurt içinde Ankara, İstanbul, Bursa, Mersin, Adana, Konya, Eskişehir, Kayseri , Diyarbakır, Denizli illeri ve Yurt Dışında Katar ile Francıhısıng sözleşmeleri yapılmıştır. Katar çok yakında hizmete girecektir.
Ayrıca yurt içinde birçok il için ve yurt dışında Suudi Arabistan, Dubai, Kuveyt, Azerbaycan, Rusya, İngilltere ve ABD başta olmak üzere birçok ülke ile Franchısıng görüşmeleri, Franchısıng Yetkilisi Av. Şahin KARADENİZ tarafından yürütülmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı franchisıng müracaatlarının web sitesinde bulunan iletişim formu doldurularak veya iletişim telefonu ile Franchising yetkilisi Av.Şahin KARADENİZ ile görüşülerek yapılması gerekmektedir…

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon Numaranız (Gerekli)

Konu

İletiniz

Sepet

  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.